Namai / Čia ir dabar / „Čia ir dabar“ 2016 03 08

„Čia ir dabar“ 2016 03 08

Informacine laida „Čia ir dabar“ 2016 03 08

Kovo 8-oji –  Tarptautinė moters diena. Anot gėlininkų, vyrai jau šventės išvakarėse ima šturmuoti gėlių salonus, o žiedus savo moterims renkasi itin atidžiai. Sveikintojai tikina, kad šią dieną svarbu nepiršti nė vienos moters.

 

 

Kovo 8-osios proga Panevėžio policija surengė reidą specialiai moterims. Tiesa, dailiosios lyties atstovėms įteikti ne baudos kvitai, bet gėlių žiedai.

 

 

Panevėžio teritorinės ligonių kasos specialistai teigia, jog  kvietimus protezuotis dantis ligonių kasų lėšomis žmonės gautų kur kas greičiau, jei atsakingiau ir laiku reaguotų juos jau gavusieji.

 

 

Šiemet Rokiškio rajono savivaldybės biudžetas išliko toks pat, kaip ir praėjusiais metais, tačiau jame įtraukta naujų sričių, kurios iš biudžeto lėšų bus finansuojamos pirmą kartą. 2016-aisiais rajono tarybos dėmesys atkreiptas ir finansavimas skirtas seniai pamirštam mokyklų baldų bei įrangos atnaujinimui ir net archeologiniams kasinėjimams.

 

 

Vienintelis Lietuvoje Pašilių stumbrynas sulaukė bandos pagausėjimo. Trylikos suaugusių stumbrų būrį papildė dar trys jaunikliai, kuriuos jau spėta ir pakrikštyti. Stumbrinininkai sako, kad pastaruoju metu tiek poravimasis, tiek jauniklių atvedimas gerokai pasikeitė ir tam, spėjama, įtakos turi šiltėjančios žiemos.

 

 

Nuo šiol kiekvieną pirmąjį mėnesio penktadienį aktyvūs panevėžiečiai kviečiami bėgti aplink Senvagę. Panevėžio miesto Savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras organizuoja prevencinį bėgimą-ėjimą „Už blaivų ir aktyvų Panevėžį“, kuriame kviečia gyventojus prabėgti, praeiti ar pravažiuoti dviračiu simbolinius 3 kilometrus.

 

 

Taip pat žiūrėkite

Panevėžio miesto savivaldybės taryboje – Povilas Urbšys

Parašykite komentarą