Namai / Čia ir dabar / „Čia ir dabar“ 2016 03 01

„Čia ir dabar“ 2016 03 01

Informacine laida „Čia ir dabar“ 2016 03 01

„Panevėžys vienija ir taškas!“ – skelbia Panevėžio kultūros įstaigos. Panevėžiečiai kviečiami net šešis mėnesiu į vairius renginius, kurių metu turės galimybe pabendrauti ir su pasaulinio garso asmenybėmis. O Panevėžio Juozo Miltinio teatras žada net šešias naujas premjeras. Šitokiu greičiu startuoja socialinė – kultūrinė akcija „Panevėžys vienija ir taškas“.

 

Ne visi dirbantys moksleiviai ir studentai žino, jog turi teisę pasinaudoti mokymosi atostogomis, kurios suteikia galimybę pasiimti keletą laisvų dienų prieš egzaminą ir iki 30-ies dienų rengiant baigiamąjį darbą. Darbdaviui nesutikus darbuotoją išleisti mokymosi atostogų, apie tai turi būti pranešta Darbo ginčų komisijai.

 

Panevėžyje daugėja socialiai atsakingų įmonių, kurios rūpinasi ne tik pelnu, bet ir darbutojais, aplinka, savo miestu. Galime didžiuotis, kasmet tokių įmonių daugėja, o įvertinti ir paskatinti jas padeda konkursas „Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimai“.

 

Gamtoje jau matomi pirmieji pavasario ženklai. Gamtininkai sako, kad nors ir augalai ir gyvūnija išduoda artėjantį šiltąjį periodą, tačiau staigios šilumos dar nepajusime. O ir žiema dar gali priminti apie save.

 

Rokiškyje kartu su pavasariu prasideda dvidešimt dienų truksiantis profesionalių teatrų festivalis „Vaidiname žemdirbiams“. Šį kartą festivalyje numatyta spalvinga programa pažers staigmenų: lankytojams jau parengtos 2 unikalios parodos, o repertuare – aktorių iš Ukrainos pasirodymas.

 

Seimo narys Domas Petrulis mokyklose ieško aktyvių mokinių. Pasitelkęs savo buvusius klasės draugus, politikas siekia „išjudinti“ mokinius, kad šie kuo aktyviau dalyvautų įvairiose veiklose. Na, o tie, kurie bus patys aktyviausi laimės kelionę į Briuselį.

 

Taip pat žiūrėkite

Naujienos 2020 10 08

Parašykite komentarą