Namai / Čia ir dabar / „Čia ir dabar“ 2016 02 25

„Čia ir dabar“ 2016 02 25

Informacine laida „Čia ir dabar“ 2016 02 25

 

Panevėžio miesto savivaldybė gyventojams dovanoja dar tris lauko treniruoklių aikšteles. Savivaldybės specialistai žada, jog tai ne paskutinė iniciatyva, skatinanti miestelėnus sportuoti. Savo pasiūlymus dėl sporto aikštelių atnaujinimo gali teikti ir panevėžiečiai.

 

 

Gamtoje jau matomi pirmieji pavasario ženklai. Gamtininkai sako, kad nors ir augalai ir gyvūnija išduoda artėjantį šiltąjį periodą, tačiau staigios šilumos dar nepajusime. O ir žiema dar gali priminti apie save.

 

 

O dabar apie žiemos pramogas. Panevėžio miesto tarybos posėdyje patvirtinti ledo arenos paslaugų įkainiai bei darbo laikas. Arenos vadovai tikina, jog mokestis tėra simbolinis, o surinkti pinigai pasitarnaus visam sporto centrui.

 

Panevėžio teritorinė ligonių kasa skelbia akciją „Sveika šeima“. Ši socialinė iniciatyva  siekia skatinti pasitikėjimą tarp pacientų ir šeimos gydytojų, įtraukiant šeimų mažiausius.

 

Nors Zika virusas vis dažniau nustatomas Europoje, medikai ragina nepanikuoti. Dažniausiai šiuo virusu sergama trumpai ir lengvai, o kūdikių apsigimimų priklausomybė nuo šio viruso, anot medikų, neįrodyta.

 

 

Šiauliuose pasveikinta vyriausia miesto gyventoja – garbingo šimtas aštuntojo gimtadienio sulaukusi ponia Malvina. Geros nuotaikos nestokojančią senolę prižiūrinti dukra sako, kad mamos sveikata pagal jos amžių – puiki. Ji labai mėgsta siūti, skaniai pavalgyti ir net paauklėti jaunimą.

 

 

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė atidarė 17-ąją tarptautinę Vilniaus knygų mugę. Knygų mugė, peržengdama kultūrinio renginio rėmus, tampa daugialypiu reiškiniu, gilinasi į svarbiausius Lietuvos visuomenės gyvenimo iššūkius ir pasaulines problemas. Šiemetinėje mugėje daug dėmesio skirta Ukrainai.

 

Taip pat žiūrėkite

Panevėžio miesto savivaldybės taryboje – Povilas Urbšys

Parašykite komentarą