Namai / Čia ir dabar / „Čia ir dabar“ 2016 02 23

„Čia ir dabar“ 2016 02 23

Informacine laida „Čia ir dabar“ 2016 02 23

Panevėžiečiai kuria saulės energija varomą siaurojo geležinkelio traukinį. Vadinamasis „Siaurukas“ toks bus vienintelis Baltijos šalyse, o jį valdyti bus galima mobiliuoju telefonu. Šis ekotraukinys važinės po vaizdingiausius Aukštaitijos kampelius.

 

Šalies pedagogai tęsia streikus. Šalyje pamokos nevyksta daugiau nei 200 švietimo įstaigų. Mokytojai tikina streikuosiantys tol, kol valdžia imsis priemonių, kad didėtų pedagogų atlyginimai. Ekonomistė Aušra Maldeikienė tikina, kad ne pedagogai turi streikuoti, o patys tėvai. Tačiau labiausiai dėl to sunerimę abiturientai, kuriems netrukus prasidės egzaminų sesija, o pasiruošimas jiems nevyksta.

 

 

Panevėžio teritorinėje darbo biržoje jau sudarytos įsidarbinimo prognozės 2016-iesiems. Specialistai ragina jaunuolius atsakingai rinktis profesiją, kadangi kai kurių darbuotojų poreikis darbo rinkoje yra labai mažas. Didžiausias galimybes įsidarbinti šias metais turės: gydytojai, informacinių technologijų ir ryšių paslaugų pardavimo specialistai bei automatikos inžinieriai.

 

 

Panevėžio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės direktorė įvertinta, kaip geriausia 2015-ųjų sveikatos įstaigos administratorė. Pati vadovė sako, jog toks titulas – viso kolektyvo nuopelnas, tačiau personalas įsitikinęs, jog tokio įvertinimo vadovė nusipelnė.

 

Cido arena sėkmingai užbaigusi 2015-uosius, žada dar įspūdingesnius šiuos metus. Netrūks sporto renginių ir ryškiausių Lietuvos žvaigždžių pasirodymų, į kuriuos susirenka tūkstančiai gerbėjų

 

 

Panevėžio rajono savivaldybėje – nominuoti ir apdovanoti veikliausi rajono jaunuoliai. Organizatoriai džiaugiasi, jog į veikliausiųjų rinkimus šiemet itin aktyviai įsijungė rajono bendruomenės ir įstaigos, ir viliasi, jog įvertinti ir paskatinti rajono jaunimą, taps kasmetine gražia tradicija.

Taip pat žiūrėkite

„Čia ir dabar“ 2016 08 04

Parašykite komentarą