Namai / Čia ir dabar / „Čia ir dabar“ 2016 02 18

„Čia ir dabar“ 2016 02 18

Informacine laida „Čia ir dabar“ 2016 02 18

Patvirtintas Panevėžio rajono savivaldybės 2016-ųjų biudžetas. Nors šių metų biudžetas nedaug tesiskiria nuo praėjusių metų, tačiau problema kilo dėl mokinio krepšelio. Sparčiau mažėjantis mokinių skaičius turės įtakos pedagogų atlyginimams.

 

 

Aplinkos ministreija apmokęstins plastikinius maišelius. Nuo 2019 metų prekybininkai nebegalės jų nemokamai dalinti pirkėjams. Draudimas negalios tik ypač lengviems maišeliams, kurie kaip pirminė pakuotė naudojami nefasuotiems maisto produktams ir yra būtini laikantis higienos normų.

 

 

Panevėžio miesto savivaldybė paskelbė Skaistakalnio seniūnaitijos seniūnaičio rinkimus. Iki vasario 29 dienos šios vietovės gyventojai gali siūlyti lyderį, kuris nuolat informuotų savivaldybę apie esamą situaciją bei padėtų  seniūnaitijos žmonėms spręsti jų problemas.

 

 

Panevėžio kraštotyros muziejus lankytojus vylios išmaniosiomis technologijomis. Visuomenei pristatytas pirmasis interaktyvusis stalas, kuris skatins žaidimo forma domėtis savo krašto gamta. Tikimasi, kad šia nauojove suskubs pasinaudoti šeimos.

 

 

Vietos ir užsienio turizmui tampant vis populiaresne laisvalaikio praleidimo forma, didesni reikalavimai keliami ir turizmo specialistams. Tačiau Panevėžio turizmo ir informacijos centro darbuotojai tikina, jog šių metų turistų srautui yra pasiruošę ir pasitempti ragina vietos verslininkus.

 

 

Į Panevėžio muzikinį teatrą sugrįžta panevėžietis kompozitorius Laimis Vilkončius. Unikaliame jo kūrybos vakare susilies kelių dešimtmečių muzika, atliekama paties kūrėjo, Vilniaus choro ir Panevėžio muzikantų, bei ypatingos viešnios – Evelinos Sašenko.

Taip pat žiūrėkite

Naujienos 2020 10 08

Parašykite komentarą