Namai / Čia ir dabar / „Čia ir dabar“ 2016 02 11

„Čia ir dabar“ 2016 02 11

Informacine laida „Čia ir dabar“ 2016 02 11

Gera žinia sodų gyventojams. UAB „Aukštaitijos vandenys“ ketina nutiesti geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tinklus pietvakarinėje miesto dalyje, kur įsikūrusios sodų bendrijos.

 

 

Panevėžio Greitosios medicinos pagalbos stoties specialistai eilę metų dirba visiškai tam nepritaikytose patalpose. Kad darbuotojų padėtis nepavydėtina, pripažįsta ir įstaigos vadovas, tačiau Vilius Mitka tikina, jog tokia situacija susidarė dėl bankrutavusio statybų rangovo kaltės. Miesto tarybai leidus vėl pradedamos naujo rangovo paieškos.

 

 

Sodroje sergančiųjų apgultis. Per dieną vienas SODROS specialistas priima po kelias dešimtis žmonių, kurie čia atvyksta užpildyti prašymų gauti ligos pašalpą. Tačiau visa tai žmogus gali padaryti namuose ir jam eiti į Sodrą, stovėti eilėje, ypač kai mieste paskelbta gripo epidemija, nėra būtina.

 

 

Kol šalyje plačiai diskutuojama apie priverstinį socialinės rizikos asmenų gydymą nuo alkoholizmo, keletas savivaldybių tokias programas sėkmingai įgyvendina. Viena tokių – Panevėžio rajono savivaldybė, kurios seniūnai tikina, kad alkoholio vartojimo problema būtų išspręsta greičiau jei ir valstybė prie jos įgyvendinimo realiai prisidėtų. Vien šiemet Panevėžio rajone pagalbą jau nuspręsta suteikti 6 asmenims.

 

 

Vasario 16-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, įstaigoms, įmonėms ir gyventojams privaloma ant pastatų iškelti trispalves. Daugelis žino, kad neiškėlusiems vėliavų gresia administracinė atsakomybė, tačiau pasirodo, kad nuobauda gali būti skirta ir jei iškeltoji vėliava yra netvarkinga.

 

 

Panevėžio rajono vario dūdų orkestro „Aukštyn“ 2015-ųjų veikla įvertinta  „Aukso paukšte“. Pasak orkestro vadovo Remigijaus Vilio, praėję metai „Aukštyn“ išties buvo sėkmingi, o apdovanojimas tai savotiška motyvacija puikiai įgyvendinti suplanuotus šių metų darbus, kurių numatyta dar daugiau nei pernai.

Taip pat žiūrėkite

Naujienos 2021 01 04

Parašykite komentarą