Namai / Čia ir dabar / „Čia ir dabar“ 2016 01 28

„Čia ir dabar“ 2016 01 28

Informacine laida „Čia ir dabar“ 2016 01 28

Panevėžio miesto taryboje pristatytas šių metų biudžeto projektas, dokumentas pagal kurį miestas gyvens visus metus. Daugiausiai lėšų jame numatyta socialinei paramai, Savivaldybės valdymo programai bei miesto infrastruktūros plėtrai ir priežiūrai. Su 2016-ųjų biudžeto projektu kviečiami susipažinti ir panevėžiečiai.

 

 

Panevėžio miesto valdžia apsisprendė griauti didžiulę – 6500 kvadratinių metrų – mokyklą, o jos vietoje statyti daugiabutį, skirtą socialiai remtiniems žmonėms. Tai sukėlė aršių diskusijų laviną miesto taryboje, mat daugeliui politikų nesuprantama kodėl nebuvo galima pirkti atskirų butų, o vietoj to bus išleisti milijonai naujų statybai.

 

 

„Dantis“ metų pradžioje parodžiusi žiema nudžiugino ne tik sniego ir pramogų išsiilgusius vaikus, bet ir prekybininkus. Prekybos tinklo „Maxima“ duomenimis, per pirmąsias šių metų savaites žiemos prekių pardavimai buvo daugiau nei 6 kartus didesni nei tokiu pat metu praėjusiais metais. Čiuožynės, rogutės, pačiūžos buvo šluote iššluotos iš parduotuvių lentynų.

 

 

 

Panevėžys tampa patrauklus turistams. Pernai sulaukta kur kas daugiau turistų, nei ankstesniais metais. Sveičiai atvyksta ne tik iš kaimyninių šalių, bet ir iš Japonijos, Kinijos ar JAV. O štai Panevėžio viešbučiai pagal apgyvendintus turistus lygiuojasi su Palangos kurortu.

 

 

Pasaulyje išpopuliarėjęs technologinio švietimo projektas Coder Dojo atkeliavo į Lietuvą. Pirmieji savanorių dėstomo programavimo mokėsi panevėžiečiai. Organizatorių teigimu, dalyvių skaičius viršijo lūkesčius, nes jų užsiregistravo net dešimt kartų daugiau nei planuota, tad lektoriai į šį miestą planuoja sugrįžti.

 

 

Šiaulių tardymo izoliatoriaus patalpų sienas nuteistieji margina įspūdingais piešiniais. Tiesa, kamerose sienų pasakų motyvais marginti neleidžiama. Bet skaitykla išpiešta taip, kad nė iš tolo neprimena kalėjimo patalpos. Pareigūnai mano, kad toks užsiėmimas paskatins nuteistuosius keistis ir  nenusikalsti.

Taip pat žiūrėkite

Naujienos 2021 01 20

Parašykite komentarą