Namai / Čia ir dabar / „Čia ir dabar“ 2016 01 19

„Čia ir dabar“ 2016 01 19

Informacine laida „Čia ir dabar“ 2016 01 19

Partijos jau pradeda ruoštis rudenį vyksiantiems parlamento rinkimams. Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščioys demokratai oficialiai patvirtino į Panevėžį metantys partijos elito desantą, tikėdamiesi ne tik gerų rezultatų, bet ir partijos pozicijų sutvirtinimo lyg šiol dešiniuoju laikytame mieste.

 

 

 

25-ąsias įkūrimo metines paminėjo Krašto apsaugos savanorių pajėgos. Rinktinių vadai džiaugiasi, jog ginti savo šalį norą pareiškia ne tik vietos lietuviai, bet ir emigrantai. Kad būti pasirengus ginti savo Valstybę yra tikras patriotiškumo pavyzdys, tikina ir prezidentė Dalia Gybauskaitė.

 

 

 

Nors oro temperatūra žemiau nulio laikosi jau ne pirmą savaitę, specialistai primena, jog ne visur vandens telkinių ledas yra pakankamai tvirtas, kad juo būtų galima vaikščioti keliese ar net važiuoti automobiliais. Be to, įlūžus žmogui reikia mokėti tinkamai jam padėti, nes į vandens telkinio gniaužtus gali įkliūti ir pagalbos ranką tiesiantis.

 

 

 

Panevėžyje – naujausių technologijų LED gatvių šviestuvai. Nauja sistema kone perpus taupo elektros energiją. Planuojama, kad toks apšvietimas netrukus bus įrengtas visame mieste.

 

 

 

Kazimiero Barėno literatūrinės premijos komitetas šiemet vienbalsiai nusprendė skatinamąją premiją įteikti skulptoriui Mykolui Saukai už apsakymų rinkinį „Grubiai“. Pasak komiteto narių, nors tai – tik pirmoji autoriaus knyga, šio kūrėjo potencialas akivaizdus.

 

 

 

Panevėžio publikai savo antrąją knygą pristatė aktorė Nijolė Narmonaitė. Po originalios knygos „Aktoriai režisieriai ir studentai. Tai ko nematė žiūrovai“ pristatymo žinoma moteris džiaugėsi, jog Panevėžyje lyg šiol dar nebuvo taip šiltai sutikta ir žadėjo jau greitai čia sugrįžti dar kartą.

 

Taip pat žiūrėkite

Naujienos 2020 09 16

Parašykite komentarą