Namai / Čia ir dabar / „Čia ir dabar“ 2016 01 12

„Čia ir dabar“ 2016 01 12

Informacine laida „Čia ir dabar“ 2016 01 12

 

Panevėžyje vyko Lietuvos Respublikos trišalės tarybos išvažiuojamasis posėdis. Bene daugiausia dėmesio jame skirta profesiniam mokymui. Kadangi šalyje ypač trūksta kvalifikuotų darbuotojų, siūloma dar mokykloje pradėti mokyti profesijos, o stojant į aukštąsias griežtinti priėmimo tvarką.

 

Spūstelėjęs šaltukas ir žemę apklojęs sniegas daugelį išvylioja į lauką, tačiau aplinkos apsaugos inspektoriai įspėja, žiemą išauga kietųjų dalelių kiekis ore, o tai nenaudinga sveikatai. Sinoptikai prognozuoja, jog orai vėl atšals, tad gerai pakūrenus krosnis ore vėl gali pasklisti normą viršijantis teršalų kiekis.

 

Panevėžiečiai nuo šalčių saugosi valgydami lašinius ir tuo džiugina mėsos pardavėjus, o štai prekiaujantys drabužiais skundžiasi ypač skurdžia prekyba. Pasak jų, daugelis išsileido per šventes, o ir emigrantai, kurie nešė pelną jau išvažiavę.

 

Respublikinės Panevėžio ligoninės vadovai 2016-uosius pasitinka su viltimi, kad įstaigai metai bus geresni. Po pertraukos sugrįžęs ligoninės direktorius viliasi, kad nebaigti projektai bus tęsiami ir įgyvendinti, taip pat pavyks nudirbti suplanuotus naujus darbus.

 

 

Panevėžio ledo arenoje vykdomi baigiamieji darbai. Nors ankščiau planuota, jog ji bus atidaryta dar 2015-ųjų gruodžio 31-ąją, projekto vadovai tikina, jog smulkūs darbai užsitęsė dėl šaltų orų. Tad juos pabaigus beliks patvirtinti statinio projektą, ir Panevėžyje bus atidarytas objektas, kuriuo galės džiaugtis ir didžiuotis ir miesto sportininkai, ir gyventojai.

 

 

Šalies pataisos namuose mažėja nuteistųjų. Tam įtakos turi pradėtas taikyti probacijos įstatymas, tačiau dirbantys su nuteistaisiais sako, kad norint, jog ir toliau skaičiai mažėtų reikia bendromis jėgomis stengtis padėti į laisvę grįžusiems asmenims integruotis visuomenėje.

 

Taip pat žiūrėkite

Naujienos 2020 03 10