Namai / Čia ir dabar / „Čia ir dabar“ 2016 01 07

„Čia ir dabar“ 2016 01 07

Informacine laida „Čia ir dabar“ 2016 01 07

 

Šalies vadovė Dalia Gribauskaitė surengė metinę spaudos konferenciją. Joje – dėmesys vaikų saugumui, šalies gynybai ir politinėms peripetijoms. Plačiau Prezidentės metinį pranešimą apžvelgiame reportaže.

 

 

Termometrams lauke rodant minusinę temperatūrą ligoninių priėmimų skyrius užplūsta galūnes nušalę bei žiemos traumas patyrę žmonės. Daugiau norinčiųjų šiltai pernakvoti sulaukia ir nakvynės namai. Specialistai įspėja, jog nukentėjusiesiems nuo žiemos išdaigų būtina mokėti suteikti pagalbą, priešingu atveju galima dar labiau pakenkti.

 

 

Kiekvienam šiais metais gimusiam kūdikiui biblioteka dovanos skaitytojo bilietą. Taip skatinami tėveliai skaityti daugiau knygų apie vaikų auginimą, o mažuosius pratinti ne prie interneto, o prie knygų.

 

 

Šaltuoju metų sezonu darbo netrūksta ugniagesiams. Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos specialistai teigia, jog dėl dalies gaisrų kalti patys gyventojai, todėl su ugnimi reikėtų elgtis atsargiai ir tinkamai prižiūrėti namus šildančias krosnis.

 

 

Panevėžio rajono jaunimo organizacijos mokėsi kaip reikėtų populiarinti savo veiklą ir kaip į ją pritraukti daugiau jaunimo. Patirtimi dalijosi ir Gerų naujienų televizijos atstovai, kurie mokė kaip reikia bendrauti su žiniasklaida ir viešinti organizacijos veiklą.

 

 

Panevėžio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės personalas bei įstaigos partneriai iškilmingai aptarė  nuveiktus ir planuojamus darbus. Nors Naujuosius ligoninė pasitiko modernizuota ir atnaujinta, įstaigos vadovė tikina, jog šiems metams planų ir idėjų taip pat netrūksta.

 

 

Trys skulptoriai lietuviai Kinijoje pagamino įspūdingą lietuvaitės skulptūrą ir tai jiems pelnė aukštą prizinę vietą. Šis meno kūrinys eskponuojamas Kinijoje vykstančiame ledų skulptūrų festivalyje.

Taip pat žiūrėkite

Naujienos 2021 01 04

Parašykite komentarą