Namai / Čia ir dabar / „Čia ir Dabar“ 2015 12 29

„Čia ir Dabar“ 2015 12 29

Tėvams iš kitų savivaldybių, kurių vaikai darželius nori lankyti Panevėžio mieste, nebereikės tarybos leidimo. Nors pirmenybė bus teikiama mažiesiems panevėžiečiams, savivaldybėms susitarus dėl išlaidų kompensavimo, Panevėžyje darželius galės lankyti ir kituose rajonuose gyvenamąją vietą deklaravusių tėvų vaikai.

Pagalbos tarnybų pareigūnai gyventojus įspėja per Naujuosius atsakingai naudoti pirotechnikos priemones. Nelaimių, kai netinkamai naudojami fejerverkai sukelia gaisrus ar sužaloja žmogų, pasitaiko kasmet, tad specialistai primena, jog ne tik fejerverkus turime naudoti atsargiai, bet ir žinoti, kaip teisingai elgtis nutikus nelaimei.

11-ą kartą Panevėžio rajono savivaldybėje pagerbti geriausi rajono sportininkai. Šįkart į šventę jų sukviesta ypač itin daug, o pagerbti bei apdovanoti ne tik jie, bet ir čempionus išugdę treneriai.

Daugėja žmonių, kurie Naujuosius metus sutikti nori ne Lietuvoje, o saulėtuose kraštuose ar kruizuose. Net ir jaunos šeimos su vaikais lietuvišką žiemą iškeičia į poilsines atostogas svetur, mat palydėti senuosius Lietuvos korurtuose jau tampa prabanga.

Tradiciškai, dalijantis kalėdaičiais, pasitiktos didžiosios metų šventės ir Respublikinėje Panevėžio ligoninėje. Čia po kalėdaitį gavo kiekvienas ligonis, už sukurtą kalėdinę nuotaiką pasveikinti labiausiai papuoštų skyrių vadovai, o iškilmingą kalėdinį vakarą vainikavo pirmosios mišios naujoje koplyčioje.

Irklenčių sporto klubas „SUP LT“ gražiausių metų švenčių proga miestelėnus nusprendė pasveikinti originaliai. Kalėdų išvakarėse Nevėžio upe praplaukė 16 Kalėdų Senelių ir 2016-ųjų simbolis – bezdžionė. Taip ant vandens buvo pasveikinti vyresni panevėžiečiai, o mažieji miesto gyventojai patikinti, kad Kalėdų senelis ir jo pagalbininkai yra kūrybingi, todėl net jei nėra sniego – dovanų bus.

Taip pat žiūrėkite

Naujienos 2020 10 15

Parašykite komentarą